Miasto fabrykArchiwum - 11.2008


Things to do today...

  2008-11-17 08:52:59   Komentarze (1)
  1. Get up.
  2. Survive.
  3. Go back to bed.

Źródło: avatar pewnej osoby obalającej "niemożliwość".
To jednak było Portishead

  2008-11-02 23:08:40  

Muzyka: Portishead - "We carry on".
"Pogoda" co figle płata

  2008-11-01 21:06:58  

Po dwóch tygodniach praktycznie bezustannego siedzenia przy komputerze i klepania kodu "na już", postanowiłem ukrócić niecne plany zleceniodawców, mające na celu natychmiastowe zadowolenie ludzi na górze - wziąłem "urlop". Niestety prośby i groźby osoby niepłacące, a wymagające, mają najwyraźniej w dupie. Zwłaszcza, gdy do głosu dochodzi duma urażonego a doświadczonego i znającego się na wszystkim dziennikarza, o plecach szerokich politycznie i błyskotliwym spojrzeniu, mówiącym "spadaj szczylu". Ale populistom mówię dość... Na ataki pustymi hasłami reaguję konkretnymi pytaniami. Grajmy fair i nie róbmy sobie kupy nawzajem pod nogi, bo przecież jesteśmy po tej samej stronie - WY chcecie skorzystać i JA również.

Jednak miało być o pogodzie. Zatem w Toruniu od poniedziałku lało, padało, zalewało, wiało, a mimo wszystko dobrze się urlopowało. W korkach się stało, po deszczu biegało, piwko w piwnicznych knajpach spijało, pierniki wcinało... W czwartkowej Łodzi słońca się złapało i cielsko zmoczone lekko wygrzało. Wczoraj zaś cmentarnie wymroziło po kościach i ościach, a dziś złapało kilka ciepłych jeszcze promieni słonecznych.

Pogoda figle płata... ludzie też... nawet w "święta" musicie mnie ścigać? eh...
Blog Miasto Fabryk, Technicznie {nie zawsze}, Studenckie Radio Żak PŁ, RadioInternetowe.org, Uczelnie w Łodzi, Kina w Łodzi, Testy żeglarskie online, Najbliższe przedszkole w Łodzi Fanatical Code,
Copyright 2007-2011 . Teksty, grafika, zdjęcia, dźwięk i wideo na tej stronie objęte są licencją Creative Common Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach 2.5 (o ile nie zaznaczono inaczej).
Creative Commons License