Miasto fabrykArchiwum - 08.2009


Pierwszy dzień w pracy

  2009-08-25 00:51:56  

Pracy takiej od godziny, do godziny... w tego typu i na taką hmmm... skalę? Czuję, że to coś ma inny wymiar, niż dotychczasowe prace. I nie chodzi o "rozmach" prac, bardziej o kierunek i sposób dokładania kolejnych dźwięków melodii, która gra gdzieś tam na serduchu i motywuje do działania. Wiem, że TERAZ jest na tę pracę czas. Nie wiem co będzie za pół roku, czy za dwa lata, ale dusza szepcze, że jest TERAZ zadowolona. Nie ma co za wiele dumać, bo życie jest TERAZ, nie wczoraj i nie jutro, nie za miesiąc, czy za 10 lat.

To był dobry dzień. Nie tylko w pracy.
Wściekły...

  2009-08-21 22:52:30  

... na siebie. !@#$%^&. Kurwa mać!
Zastanawiające...

  2009-08-13 21:10:24  

Przypomniała mnie się ostatnio bajka "Struś Pędziwiatr" (w oryginale "Wile E. Coyote and Road Runner") z Accelleratii Incredibus i Carnivorous Vulgaris w rolach głównych (nazwy pseudo-łacińskie do 3 odcinka, później inne kombinacje lub tylko oryginalne "imiona")... Obejrzałem kilka odcinków (z prawie pięćdziesięciu wydanych ze stajni Warner Brothers) na Youtube i zastanawiam się nad polskim tytułem... Przecież ten serial animowany jest o perypetiach kojota, dlaczego więc któryś z polskich umysłów wykastrował wilka preriowego z nazwy tego filmu? Owszem struś też gra rolę pierwszoplanową, ale to życie i decyzje podejmowane przez kojota kreślą fabułę (przynajmniej zanim wilk spadnie w przepaść)... Wystarczy spojrzeć na czas "występowania" strusia w bajce... Zastanawiające... "Beep, beep!"

Roadrunner a Go-Go - Warner Brothers, 1965
Blog Miasto Fabryk, Technicznie {nie zawsze}, Studenckie Radio Żak PŁ, RadioInternetowe.org, Uczelnie w Łodzi, Kina w Łodzi, Testy żeglarskie online, Najbliższe przedszkole w Łodzi Fanatical Code,
Copyright 2007-2011 . Teksty, grafika, zdjęcia, dźwięk i wideo na tej stronie objęte są licencją Creative Common Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach 2.5 (o ile nie zaznaczono inaczej).
Creative Commons License