Miasto fabrykArchiwum - 08.2010


Zabawa w hydraulika

  2010-08-04 00:14:00   Komentarze (1)

Craig Kohtz - old and new pvc plumbingZapamiętać: Jak kupujesz nowy syfon, to przy okazji kup od razu zestaw naprawczy uszczelek do niego, bo oryginalnych jest za mało, te które są nie pasują lub puszczają, a obrazek na papierku nazwanym instrukcją tylko w niewielkim stopniu ilustruje zawartości opakowania.

Zdjęcie: old and new pvc plumbing - Craig Kohtz CC.
Szybkie "żarcie"

  2010-08-01 19:05:08  

Otwieram lodówkę... Pusto... Trochę mleka i 2 jajka. W szafce jest trochę musli... No tak. Trzeba coś zjeść, tylko co, jak wczoraj przywarło się do krzesła i nie poszło na zakupy?

Coś trzeba poradzić. Naleśniki? Nie no... nie mam ochoty nad nimi stać - za ciepło dzisiaj. Rozkminianie... i jest! Sposób trochę podpatrzony...

Rozbijamy dwa jajka i dodajemy kapkę mleka. Szczypta soli... Mieszamy. Dosypujemy garść musli. Miksujemy na gładko. Dosypujemy resztę musli, tak aby było dość gęsto, i znowu miksujemy, a może bardziej mieszamy.

Rozgrzewamy patelkę z kilkoma kroplami oleju i nakładamy łychą niezbyt grube placki. Zapiekamy z jednej strony, zapiekamy z drugiej. Voilà, gotowe :)

Z podpatrzonego doświadczenia wiem, że zajebiste są z dorzuconymi owocami (kawałki banana niezmiksowanego) i polane jogurtem - tylko trzeba je mieć :)

Uwaga, pożywne! :D

Zdjęcie: Eggistentialism 1.5 or Three of a Perfect Pair - bitzcelt CC.
Przeglądając zdjęcia...

  2010-08-01 03:33:15  

...siedzę i zastanawiam się, kiedy to wszystko było... Rób zdjęcia! Tylko one uchronią życie przed ograniczeniami pamięci.
It kicks like a sleep twitch

  2010-08-01 02:47:09  

W głowie, w tunelu pomiędzy prawym a lewym uchem, w świetle nocnych latarni biega i biega "It kicks like a sleep twitch..."
Blog Miasto Fabryk, Technicznie {nie zawsze}, Studenckie Radio Żak PŁ, RadioInternetowe.org, Uczelnie w Łodzi, Kina w Łodzi, Testy żeglarskie online, Najbliższe przedszkole w Łodzi Fanatical Code,
Copyright 2007-2011 . Teksty, grafika, zdjęcia, dźwięk i wideo na tej stronie objęte są licencją Creative Common Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach 2.5 (o ile nie zaznaczono inaczej).
Creative Commons License