Miasto fabrykCzłowiek planu

  2007-11-09 12:38:56

Piątek. Tydzień minął jak z bicza trzasnął. Początek tygodnia to jak zawsze maltretowanie zajęciami. Niekoniecznie intelektualne (acz często). Po prostu znowu nie potrafię usiedzieć w jednym miejscu kilkudziesięciu minut. Zbyt dużo myśli, do tego niekoniecznie słonecznych.

40 lat na karku i ledwo ujść z życiem własnemu sercu... Leżeć podlewanym kroplówką jak roślinka - to nie są przyjemne rzeczy, a jednak się zdarzają. Na szczęście ponoć już potrafi przełknąć ślinę.

Kiedyś w drodze na PŁ (Powroty, powroty. Polibuda wita...), teraz w drodze do Brukseli. Miło Cię było widzieć przyjacielu. Powodzenia!

Ale dość marudzenia, trzeba być człowiekiem planu. Do roboty...

Filmik: Tales Of Mere Existence "Saturday", autor Lev YilmazKomentarze

Ania 2007-11-11 16:50:33

Ugh, niestety bardzo prawdziwa animacja. Znam takie codzienne "planowanie" z autopsji. ;)


Dodaj komentarz


Blog Miasto Fabryk, Technicznie {nie zawsze}, Studenckie Radio Żak PŁ, RadioInternetowe.org, Uczelnie w Łodzi, Kina w Łodzi, Testy żeglarskie online, Najbliższe przedszkole w Łodzi Fanatical Code,
Copyright 2007-2011 . Teksty, grafika, zdjęcia, dźwięk i wideo na tej stronie objęte są licencją Creative Common Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach 2.5 (o ile nie zaznaczono inaczej).
Creative Commons License