Miasto fabrykWielki mały człowiek...

  2007-11-20 00:13:09

Sobotni Tygiel Muzyczny to audycja w trakcie której przygotowywana jest dźwiękowa strawa dla Państwa muzycznej duszy.
Serwowana jest muzyka rozrywkowa w różnych stylach i gatunkach - od dobrego popu do awangardy, od rock`n`rolla po muzykę klasyczną.
Program otwiera zwykle muzyczna przystawka w postaci utworu instrumentalnego, następnie obszerne wyjątki płyt zespołów , które tworzyły na przełomie lat 60-tych i 70-tych dwudziestego wieku.
Druga godzina programu to miejsce na stałe, choć nie zawsze regularne dania (czytaj : kąciki) z muzyką bluesową, nagraniami Czesława Niemena, dźwiękami łączącymi się z dokonaniami King Crimson, ale pojawiają się też liczne niespodzianki. Trzecią godzinę zarezerwowano dla brzmień sceny canterbury, rock in opposition , "francusko-języcznych" awangardzistów od grupy Magma poprzez Universe Zero po Art Zoyd. Na zakończenie programu - muzyczna zasypiałka.

Zapraszam do słuchania Bogusław Szramkowski

Bogusław Beniek Szramkowski - autor programu radiowego Sobotni tygiel muzyczny

Bogusław Szramkowski (1954-2007). Dobranoc Beniu...Komentarze

skar 2007-11-21 17:03:53

Dla zainteresowanych... Pogrzeb w poniedziałek o 11:30 na Dołach (ul. Smutna).

strumyk 2007-11-24 23:33:29

Soboty bez audycji Bogusława Szramkowskiego będą już inne. Czekamy na powtórki. To nie do pojęcia, że ten facet nie był rozchwytywany przez rozgłośnie radiowe, prasę muzycznę itd. Co się stanie z jego kolekcją płyt, autorskimi nagraniami? Wielka postać...


Dodaj komentarz


Blog Miasto Fabryk, Technicznie {nie zawsze}, Studenckie Radio Żak PŁ, RadioInternetowe.org, Uczelnie w Łodzi, Kina w Łodzi, Testy żeglarskie online, Najbliższe przedszkole w Łodzi Fanatical Code,
Copyright 2007-2011 . Teksty, grafika, zdjęcia, dźwięk i wideo na tej stronie objęte są licencją Creative Common Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach 2.5 (o ile nie zaznaczono inaczej).
Creative Commons License