Gdy trzeba być gotowym na wszystko

2007-11-22 01:21:00

"Ci mają dużo czasu, którzy mają pełne ręce roboty - oni bowiem cenią sobie czas i umieją tak nim gospodarować, że nic się nie marnuje." - Tadeusz Kotarbiński

Tales Of Mere Existence "I Have To Get Ready", autor Lev Yilmaz

goŚiek 2007-11-22 18:37:30

Bo działanie pozwala żyć, odkrywać, cieszyć się, doceniać wszystko wokół, czasem pozwala odpocząć, a czasem, działanie jest najlepszym lekarstwem na... rozpacz. Dobrze jest nie mieć czasu i jednocześnie go mieć. Tylko trzeba być czujnym, by powodem naszej ciągłej "zajętości", nie był problem z którym nie możemy sobie poradzić.

garf. 2007-11-22 22:32:28

ten cykl filmów jest niezwykle życiowy... :]